Artykuł nr 225 | 2012-09-03 17:29:00

Jak zorganizować klasowe spotkanie po latach?

Jeśli ktoś dysponuje większą ilością gotówki, może pokryć wszystkie wydatki ze swojej kieszeni, a następnie zebrać pieniądze przed rozpoczęciem imprezy. Aby jednak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i niepotrzebnie poniesionych kosztów, ustalcie termin ostatecznej deklaracji udziału w spotkaniu.

Sonda

Czy miałbyś ochotę wziąć udział w zjeździe absolwentów?

Ustalcie wspólne menu. Warto zastanowić się nad szwedzkim stołem. Zaletą imprezy ze szwedzkim stołem jest przede wszystkim swoboda. Goście nie muszą zajmować jednego miejsca, ale mogą przesiadać się do różnych stolików.

Atrakcje?

Przede wszystkim nie może zabraknąć muzyki. W zależności od tego, jakim budżetem dysponujecie, możecie pokusić się o wynajęcie orkiestry lub DJ'a. Jeśli finanse wam na to nie pozwalają, poproście znajomych, aby przysyłali wam listy ulubionych piosenek, z których sami stworzycie własną playlistę. Do jej odtworzenia wystarczy zwykły sprzęt grający. Jeśli chcecie cofnąć się trochę w czasie, warto pomyśleć o muzyce, która towarzyszyła wam w czasach szkolnych - na studniówce i imprezach.

Jeśli mieliście w klasie osoby obdarzone szczególnymi talentami, poproście je o przygotowanie programu artystycznego, który może być świetną okazją do wspomnień - w historii każdej klasy znajdą się wydarzenia, które pamięta się do końca życia. To świetna okazja, aby sobie o nich przypomnieć i wspólnie się z nich pośmiać. Każdy z was w swoich zbiorach na pewno posiada wiele zdjęć z tego okresu, dlatego też można podjąć się przygotowania prezentacji z ich wykorzystaniem.

Być może macie nauczycieli, których darzyliście wyjątkową sympatią i chcielibyście z nimi porozmawiać po latach. Ustalcie wspólnie, czy macie ochotę zaprosić ich na to spotkanie i razem z nimi powspominać szkolne lata.

Przede wszystkim pamiętajcie, aby zabrać ze sobą na to spotkanie wiele dobrego humoru. Zjazd absolwentów jest świetną okazją, aby spotkać osoby, których nie widzieliście pięć, a nawet dziesięć lat. To okazja do tego, aby z przymrużeniem oka wysłuchać zabawnych historyjek nawet na swój temat, czy wspólnie pośmiać się ze zdjęć z poprzedniej epoki.

Szukaj okazji!

Dodaj Komentarz Jak zorganizować klasowe spotkanie po latach?

comments powered by Disqus